PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


19.04.2017, 12:12  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Alison Moyet powraca z albumem "Other"


Po czterech latach Alison Moyet powraca z albumem "Other". Płyta jest następcą wydanego w 2013 roku "The Minutes", który trafił na 5. pozycję najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii. Premiera nowego krążka - 16 czerwca.

Alison Moyet rozpoczynała swoją karierę na początku lat 80. we współtworzonym wraz z Vincem Clarkiem (ex-Depeche Mode) w duecie Yazoo (albumy "Upstraits At Eric's" z 1982 i "You And Me Both" z 1983 roku).


Pierwszy solowy krążek Moyet ukazał się w 1984 roku i nosił nazwę "Alf". Od tamtej pory artystka sprzedała ponad 23 miliony płyt w samej Wielkiej Brytanii, a jej single święciły triumfy na listach przebojów na całym świecie. Jeden z nich, jak "Is This Love?", odniósł sukces również w Polsce. (PAP Life)


zig/ jbr/


Załączniki
GERMANY MUSIC
epa04626146 British singer Alison Moyet performs onstage during a concert at 'Huxleys Neue Welt' (new World) in Berlin, Germany, 18 February 2015. EPA/BRITTA PEDERSEN Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.