PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


17.05.2017, 11:11  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Bajor: moje piosenki to nie przeboje grane w radio


Michał Bajor zdradza w rozmowie z PAP Life, że lubi mieć w życiu wszystko zaplanowane i dodaje, że jego piosenki zna jego publiczność - nie są to przeboje grane w stacjach radiowych.

Aktor i pieśniarz Michał Bajor wydał właśnie nowa płytę "Od Kofty do Korcza Vol. 1". PAP Life mówi o niej, że jest i dramatyczna, i liryczna, "jest i +Bajorowo+".


Bajor podkreśla, że ma swoją wierną publiczność, która chętnie przychodzi na jego koncerty, choć on nie jest często zapraszany do radia, czy tam puszczany. Jak mówi, jego piosenki nie są przebojami, są znane jego publiczności, która nie jest taka mała. Artysta cieszy się, że ma bardzo bogaty repertuar. Są i piosenki autorskie, pisane specjalnie dla niego i covery.


Piosenkarz znany jest z tego, że lubi mieć wszystko zaplanowane. Jak twierdzi, "niektórzy mówią, że nawet za bardzo". (PAP Life)


dki/ jbr/


Wywiad z Michałem Bajorem wkrótce ukaże się w serwisie PAP Life.


Załączniki
WARSZAWA KONFERENCJA PRASOWA POLSAT SUPERHIT FESTIWAL
Warszawa, 11.05.2017. Konferencja prasowa przed Polsat SuperHit Festiwal 2017. Nowy festiwal Telewizji Polsat odbędzie się w dniach 26-28 maja 2017 w Operze Leśnej w Sopocie. Nz. wokalista Michał Bajor. (mk/doro) PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.