PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


19.05.2017, 12:12  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Karolina Gorczyca - specjalistka od długich dystansów (wideo)


Za kierownicą samochodu, przemierzając długie dystanse, Karolina Gorczyca czuje się jak ryba w wodzie. Bardzo lubi też podróżować rowerem szosowym, co związane jest z tym, że uprawia triathlon.

Udostępniamy nagranie wideo: https://wideo.pap.pl/videos/15696/


Z powodu obowiązków zawodowych Karolina Gorczyca dużo jeździ po Polsce. Nie narzeka z tego powodu. Czerpie przyjemność pokonując sama długie dystanse. Z Warszawy, gdzie mieszka, do rodzinnego Biłgoraja ma ponad 250 kilometrów. W samochodzie czuje się jak w domu.


Gwiazda jako zapalona triathlonista przemierza również ogromne dystanse na rowerze. Ostatnio odwiedziła Majorkę, gdzie przeciągu czterech dni przejechała 200 kilometrów. (PAP Life)


ag/ jbr/


Załączniki
WARSZAWA PREZENTACJA SAMOCHODU RANGE ROVER
Warszawa, 09.05.2017. Prezentacja najnowszego modelu Range Rover. Nz. aktorka Karolina Gorczyca. (mk/doro) PAP/StrefaGwiazd/Marcin Kmieciński

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.