PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


14.11.2017, 13:13  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Natalia Klimas - na randce z Meryl Streep (wideo)


W Nowym Jorku miej i uszy szeroko otwarte, bo w każdej chwili możesz natknąć się na gwiazdę. Łatwo ją przeoczyć, jeśli ubrana jest w szary sweter... Natalia Klimas, która przez kilka lat mieszkała w Wielkim Jabłku, opowiada PAP Life o swoim niezwykłym spotkaniu z Meryl Streep.

Udostępniamy nagranie: https://wideo.pap.pl/videos/21671/


"Miałam taką historię. Siedziałam w Bond Street, takiej restauracji w Nowym Jorku. Byłam na jakiejś beznadziejnej randce. I obok nas przy stoliku siedziała czwórka przyjaciół. Wszyscy ubrani w stare swetry" - wspomina w rozmowie z PAP Life aktorka Natalia Klimas.


"Widać, że tacy nowojorski intelektualiści, którzy czytają +New York Times+. Gadają, są tak blisko siebie. Jest taka intymność między nimi - cały czas się zaśmiewają i mają taką ciekawą rozmowę. W ogóle nie zwracałam uwagi na nich, bo byli to z pozoru tacy szarzy ludzie" - kontynuuje historię. Jaka jest puenta? "Patrzę, a tam siedzi Meryl Streep ze swoim mężem i chyba z parą przyjaciół! To było dla mnie takie przeżycie. Zobaczyłam wtedy, jaką ona jest osobą. Tak zwykłą, fajną, ciepłą babką. Kocham ją" - dopowiada zaskakujące zakończenie.


Klimas studiowała w Nowym Jorku aktorstwo. Uczyła się w Instytucie Lee Strasberga, czyli tak zwanym Actors Studio oraz w William Esper Studio. Występowała m.in. w serialu "Plotkara" oraz w filmie "Słyszeliście o Morganach". Jest córką projektantki mody Joanny Klimas. (PAP Life)


autorzy: Eliza Gwiazda, Andrzej Grabarczuk


edytor: Jan Bratkowski


ag/ jbr/


Wideo
Załączniki
WARSZAWA GALA ELLE STYLE AWARDS
Warszawa, 12.10.2017. Gala Elle Style Awards. Nz. aktorka Natalia Klimas PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.