PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


05.12.2017, 09:09  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Czerwone Gitary - świątecznie i koncertowo


Grupa Czerwone Gitary przygotował teledysk do swojej najnowszej piosenki - pastorałki "Wspominam białe Święta". Premiera klipu planowana jest na początek przyszłego tygodnia. Najbliższy koncert zespołu - 15 grudnia w Chojnicach.

Kilka dni temu swoją premierę miała nowa pastorałka Czerwonych Gitar - "Wspominam białe Święta". Jednak to nie jedyna świąteczna niespodzianka, którą przygotował zespół dla swoich fanów.


Właśnie zakończyły się zdjęcia do teledysku promującego nowy utwór. Reżyserem klipu jest Maciej Wróbel, który odpowiada również za reportaż "Czerwone Gitary i pół wieku" (2015). Premiera teledysku planowana jest na początku przyszłego tygodnia.


Zespół wciąż gra dla swoich fanów. Najbliższy koncert - 14 grudnia w Chojnicach. (PAP Life)


autor/edytor: Zbigniew Krzyżanowski


zig/


Załączniki
GDAŃSK CZERWONE GITARY KONCERT 50. JUBILEUSZ
Gdańsk, 14.03.2015. Jubileuszowy koncert zespołu Czerwone Gitary, 14 bm. w Sali Koncertowej Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. F. Chopina w Gdańsku. Koncert jest podsumowaniem 50-letniego okresu działalności artystycznej zespołu. (zuz) PAP/Piotr Pędziszewski


Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.