PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


10.01.2018, 09:09  Rozmaitości  Kultura i rozrywka  Moda
wstecz

Agencje walczą o córki Iglesiasa


Światowe agencje modelek rozpoczęły walkę o 16-letnie bliźniaczki, Cristinę i Victorię Rijnsburger Iglesias. Nastolatki są córkami słynnego hiszpańskiego piosenkarza Julio Iglesiasa.

Wśród firm kuszących córki artysty są m.in. spółki, których właścicielami są Elieen Ford oraz John Casablancas, uważani za liderów w świecie agencji modelek.


Zarówno Cristina, jak i Victoria na swoich profilach na portalach społecznościowych od dłuższego czasu umieszczają zdjęcia, na których pozują niczym modelki. Osób lubiących je w tej roli nie brakuje, o czym świadczy liczba like'ów - ponad 70 tys.


Bliźniaczki nie ukrywają, że kiedyś chciałyby podążyć śladem swojej matki, 52-letniej dziś Mirandy Rijnsburger. W wywiadzie dla jednego z hiszpańskich magazynów zdradziły, że pasjonują się również karierami innych modelek.


"Podziwiamy wszystkie modelki, lecz w szczególności Adrianę Limę. Podoba nam się jaka jest. Ludzie myślą, że to łatwe być modelką, ale wcale tak nie jest. Potrzeba dużo pracy i zaangażowania" - powiedziały siostry bliźniaczki.


Już przed ponad dwoma laty Julio Iglesias ujawnił w hiszpańskich mediach, że jednym z największych marzeń jego córek jest kariera modelek.


"Cristina i Victoria chciałyby zostać modelkami, tak jak ich matka. A ja chciałbym, aby były mocne, ponieważ życie je bardzo rozpieszczało" - stwierdził hiszpański piosenkarz.


Urodzony w 1943 r. Julio Iglesias jest jednym z najbardziej popularnych piosenkarzy na świecie. Artysta wydał blisko 80 albumów muzycznych. W Księdze Rekordów Guinnessa odnotowany jest jako piosenkarz, który nagrał najwięcej płyt w największej liczbie języków. Najczęściej śpiewa po hiszpańsku, a także po francusku, angielsku i portugalsku.


Od 1990 r. Julio Iglesias żyje w związku z Mirandą Rijnsburger. Małżeństwo ma piątkę dzieci, w tym dwie bliźniaczki: Cristinę i Victorię.


Iglesias ma też trójkę dzieci z pierwszego małżeństwa. Wśród nich jest światowej sławy piosenkarz Enrique Iglesias. (PAP Life)


autor: Marcin Zatyka


edytor: Jan Bratkowski


zat/ jbr/


Załączniki
SPAIN PEOPLE JULIO IGLESIAS
epa02303192 A picture made available on 27 August shows Spanish singer Julio Iglesias and his partner Miranda Rijinsburger in Madrid, Spain, 05 September 2002. Julio Iglesias, 66, has married his partner of 20 years, Miranda Rijinsburger, 44, in an intimate ceremony in Marbella, Spain, on 24 August 2010 with just the couple's five children and two other witnesses in attendance. EPA/CHEMA MOYA Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.