PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


10.01.2018, 16:16  Rozmaitości  Sport dla każdego
wstecz

Lewandowska zaprasza na największą konferencję fitness w Europie


Anna Lewandowska zaprasza wszystkich chętnych na PEI - Największą Konferencję Edukacyjną Fitness w Europie, która odbędzie się w Warszawie. Start imprezy - 24 marca.

"Serdecznie zapraszam na PEI - Konferencja Fitness - Największą Konferencję Edukacyjną Fitness w Europie, która odbędzie się w Warszawie 24 marca 2018. Poprowadzę na niej wykład motywacyjny i chętnie się z Wami spotkam osobiście" - poinformowała na swoim profilu żona naszego najlepszego piłkarza Roberta Lewandowskiego.


Lewandowska zapowiada tematy konferencji: inspiracja w sporcie ("bo potrzebna"), case studies ("bo inspirują"), motywacja w chorobie ("bo się przyda"), personal brand ("bo to nowoczesna komunikacja"), praktyczne narzędzia ("bo każdy ich szuka").


Na spotkanie można się zapisać korzystając z linka na stronie Anny Lewandowskiej. (PAP Life)


autor: Zbigniew Krzyżanowski


edytor: Jan Bratkowski


zig/ jbr/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.