PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


12.01.2018, 09:09  Rozmaitości  Codzienne sprawy  Moda
wstecz

Margot Robbie i jej śniadanie u Tiffany'ego


Do drogocennych błyskotek z kultowego filmu z Audrey Hepburn słabość ma większość kobiet - w tym Margot Robbie. Australijska aktorka wyznaje, że wydarzenie z początków jej kariery, które wciąż chowa w pamięci, ma związek z legendarną biżuterią...

Margot Robbie należy do najpopularniejszych i najlepiej zarabiających aktorek w Hollywood. Udział w takich produkcjach, jak "Wilk z Wall Street", "Legion samobójców" czy "I, Tonya", zagwarantował jej międzynarodową sławę oraz sześciocyfrowe kwoty na koncie. Choć dziś Margot zarabia miliony, z nostalgią wspomina pierwszą, znacznie skromniejszą aktorską wypłatę. I przede wszystkim - na co ją wydała.


Australijska gwiazda, którą dziś możemy podziwiać na czerwonych dywanach w kreacjach i biżuterii od najbardziej luksusowych marek, zdradziła w rozmowie z magazynem "Elle", że najsilniejsze wspomnienie związane z aktorstwem skorelowane jest z początkami jej kariery, gdy była nastolatką. Nie chodzi jednak bynajmniej o żadną filmową galę, na której gościła czy pierwszą w życiu nominację do prestiżowej nagrody, a... zakupy. W nieprzypadkowym miejscu.


"Kiedy po raz pierwszy przyjechałam do Nowego Jorku i otrzymałam pierwszą wypłatę, poszłam prosto do Tiffany'ego na Piątej Alei. Kupiłam wówczas przewieszkę w kształcie samolotu, która trafiła na moją bransoletkę. To uczucie było niesamowite. Miałam wreszcie własne słynne, niebieskie pudełko i to dzięki swojej pracy. Nigdy tego nie zapomnę" - wyjawiła Robbie.


Choć obecnie Margot należy do czołówki hollywoodzkich gwiazd, których gaże opiewają na miliony dolarów, wciąż pamięta zakupy za pierwsze zarobione przez siebie pieniądze. Trudno dziwić się aktorce - biżuteria od Tiffany'ego, do której wzdychała niegdyś bohaterka grana przez Audrey Hepburn w kultowym filmie Blake'a Edwardsa, do dziś uchodzi za symbol luksusu i ponadczasowej elegancji, o której marzyło i wciąż marzy mnóstwo kobiet na całym świecie. (PAP Life)


autorka: Iwona Oszmaniec


edytor: Jan Bratkowski


iwo/ jbr/


Załączniki
BRITAIN CINEMA
epa06216001 Australian actress/cast member Margot Robbie poses for photographers during the world premiere of 'Goodbye Christopher Robin' in Leicester square in London, Britain, 20 September 2017. The movie opens in British theaters on 29 September. EPA/NEIL HALL Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.