PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


11.02.2018, 11:11  Moda
wstecz

Suczka Donatelli Versace motywem nowej kolekcji


Kilka dni przed rozpoczęciem chińskiego Nowego Roku, Audrey, suczka rasy Jack Russell Terrier, należąca do Donatelli Versace staje się nową gwiazdą tej włoskiej marki. Wizerunek pieska jest znakiem rozpoznawczym ekskluzywnej kolekcji.

16 lutego w chińskim kalendarzu mija Rok Koguta, a zaczyna się chiński Rok Psa. Dom mody Versace wykorzystuje ten fakt i stwarza nową ekskluzywną kolekcję.


W kolekcji znalazły się więc koszulki z wizerunkiem Audrey, słynnego Jacka Russella należącego do Donatelli. Koszulka jest ozdobione kryształami Swarovskiego, w połączeniu z portretem psa to prawdziwy znak ekstrawagancji w wykonaniu Versace. Wizerunek pieska, umieszczony w połyskliwej złotej niby-aureoli, na pewno przykuwa uwagę. Koszulki są w kolorze czarnym lub czerwonym.


Versace w tej kolekcji proponuje także całą gamę ultra-zabawnych akcesoriów ozdobionych łatkami i wizerunkiem psa. Jest tu i plecak, i mała torebka, portfel, brelok - wszystko z motywem pieska.


Wierni fani marki rozpoznają w kolekcji także znaną i ponadczasową torbę DV, która tym razem występuje w wersji od intensywnej czerwieni do różowej fuksji. Torba jest ozdobiona skórzanym brelokiem w kształcie piwonii, symbolem dobrobytu w chińskiej kulturze. Zamek torebki ma wbudowany wizerunek psa, co oczywiste, bo torba jest elementem tej kolekcji. (PAP Life)


autorka: Dorota Kieras


edytor: Jan Bratkowski


dki/ jbr/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.