PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


14.04.2018, 09:09  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Sting i Shaggy na żywo w Polskim Radio


W najbliższą niedzielę na muzycznej scenie Studia Koncertowego Polskiego Radia, wystąpi znakomity duet: Sting i Shaggy. Transmisje koncertu w radiowej Jedynce, Trójce oraz Czwórce w niedzielę o godz. 19.

Niezwykłe wydarzenie muzyczne organizowane przez Polskie Radio będzie przedpremierowym koncertem Stinga i Shaggy'ego z utworami z płyty "44/876". Jest to pierwszy koncert artystów prezentujący materiał z tego wyjątkowego albumu. Zauroczeni karaibskimi dźwiękami muzycy wystąpią w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego w Warszawie. Ponadto w repertuarze znajdą się piosenki z dorobku kultowej grupy The Police, w której karierę rozpoczął Sting.


Na widowni pojawią się słuchacze radiowej Jedynki, Trójki i Czwórki, a także użytkownicy portalu, którzy otrzymają bezpłatne bilety od Polskiego Radia, szybko reagując na to, co dziać się będzie na antenach i na portalu Polskiego Radia do dnia koncertu.


Polskie Radio jest partnerem medialnym płyty "44/876", która ukaże się 20 kwietnia 2018 roku. Po przedpremierowym, niedzielnym koncercie w Polskim Radiu, Sting i Shaggy wystąpią 21 kwietnia 2018 w Royal Albert Hall podczas uroczystego koncertu z okazji 92. urodzin Królowej Elżbiety II. (PAP Life)


autor: Zbigniew Krzyżanowski


edytor: Jan Bratkowski


zig/ jbr/


Załączniki
USA GRAMMY AWARDS 2018
epa06483033 Sting (L) and Shaggy arrive for the 60th annual Grammy Awards ceremony at Madison Square Garden in New York, New York, USA, 28 January 2018. EPA/JASON SZENES Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.