PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


16.04.2018, 13:13  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Na co ma czas Robert Lewandowski?


Niedzielny spacer Roberta Lewandowskiego z żoną i córką, pokazała na profilu Anna Lewandowska. "Robert znajduje czas na takie spacery?" - zdziwiła się jedna z internautek. Mistrzostwa Świata w piłce nożnej startują 14 czerwca w Moskwie...

"Spraw, aby dzięki Tobie ktoś się dzisiaj uśmiechnął. Miłej niedzieli kochani" - podpisała zdjęcie Anna Lewandowska. "Robert znajduje czas na takie spacery?" - zdziwiła się jedna z fanek. "Co z jego podbitym okiem???" - dopytuje się kolejna.


Ale nie zabrakło też wpisów odnoszących się do życia rodzinnego naszego najlepszego piłkarza: "Brawo rodzice, że bronicie dziecko przed mediami. Da się? Da się!"; "No, no pięknie! Klara czeka na braciszka!"; " Cieszę się, ze jesteście piękni, młodzi, bogaci i szczęśliwi. Do wszystkich zazdrosnych kóz - Weźcie się za swoje życie, a nie ból dupę ściska".


I na koniec jednak znowu piłka: "Lewy, proszę cię, wyeliminuj Real Madryt, tak, jak już to zrobiłeś w BVB Dortmund" - dopisał fan futbolu. (PAP Life)


autor: Zbigniew Krzyżanowski


edytor: Jan Bratkowski


zig/ jbr/


Załączniki
GERMANY SOCCER BAYERN MUNICH OKTOBERFEST
epa06221602 German first division soccer club FC Bayern Munich's Robert Lewandowski (R) and his wife Anna Lewandowska (L) attend the 'Oktoberfest' beer festival at the 'Kaefer Wiesenschaenke' tent on the Theresienwiese area in Munich, Germany, 23 September 2017. EPA/ALEXANDRA BEIER / POOL *** Local Caption *** Uli Hoeness; Susanne Hoeness Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.