PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


15.05.2018, 08:08  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Czas na "No Place Is Home"!


Muzycy Welshly Arms już są legendarni. Teraz prezentują długo oczekiwany album "No Place Is Home". Premiera - 8 czerwca.

Wydawnictwo promuje singiel "Sanctuary". Jednym z producentów utworu jest Jayson DeZuzio, który wcześniej zrealizował m. in. "Thunder" Imagine Dragons.


Welshly Arms podbili serca słuchaczy za sprawą singla "Legendary". Sześcioosobowy zespół z Cleveland świetnie łączy alternatywny i garażowy rock spod znaku The Black Keys czy Jacka White'a z brzmieniami bluesowymi i gospel.


Muzycy Welshly Arms wydali EP-kę "Legendary" w sierpniu 2017 roku. Tytułowy utwór odsłuchano ponad 45 mln fanów w Spotify. Piosenka pojawiła się w wielu reklamach, a także w zapowiedziach filmów i seriali. (PAP Life)


autor/edytor: Zbigniew Krzyżanowski


zig/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.