PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


15.05.2018, 14:14  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Król Robert Trzeci


Robert Lewandowski po raz trzeci w karierze został królem strzelców Bundesligi. Polski napastnik zdobył 29 goli i odebrał tradycyjną nagrodę dla najskuteczniejszego piłkarza - armatę. "już myślałem, że będzie transferowy hit, jak widziałem te armatę w rękach Lewego" - skomentowali fani.

"To wielki zaszczyt być znów najlepszym strzelcem. Wielkie podziękowania dla moich kolegów z drużyny, bez nich nie byłoby to możliwe!" - napisał na profilu kapitan naszej reprezentacji.


Co na to fani? "Bierz przykład z Cavaniego, Higuaina, Benzemy... Oni nie gwiazdorzą, a może kiedyś im dorównasz umiejętnościami" - napisał jeden z internautów, nawiązując do krytyki naszego kapitana za postawę w ostatnich meczach Bayernu i nie podanie ręki trenerowi po zmianie.


"Brawo! Wielkie gratulacje! Jesteś Wielki na boisku i poza nim, a tych znawców od siedmiu boleści, nie ma, co słuchać, ta nagonka to szum małych słabych ludzi" - pociesza Roberta kolejny fan.


"Roberto jak zwykle dobra robota bracie! Jesteśmy z ciebie dumni! Teraz odpoczynek i trening na mundial!" - dodaje otuchy kapitanowi kadry jeden z internautów.


Kibice uważają zresztą, że Bundesliga jest już za mała dla naszego najlepszego strzelca. "Już myślałem, że będzie transferowy hit, jak widziałem tę armatę w rękach Lewego" - napisał jeden z fanów. "Pora na Hiszpanię albo Anglię, te ligi zweryfikują wszystko" - dorzucił kolejny.


"Brawo lewciu" - podsumowała gratulacje jedna z fanek. (PAP Life)


autor/edytor: Zbigniew Krzyżanowski


zig/


Załączniki
GERMANY SOCCER BUNDESLIGA
epa06731087 Bayern's Robert Lewandowski poses with the trophy for the German Bundesliga's top scorer after the German Bundesliga soccer match between Bayern Munich and VfB Stuttgart in Munich, Germany, 12 May 2018. EPA/PHILIPP GUELLAND (EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidlines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.