PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


06.08.2018, 16:16  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Najczęściej grane - Bandit, Podsiadło, Harris i Lipa


"Solo" Cleana Bandita wspieranego przez Demi Lovato, "Małomiasteczkowy" Dawida Podsiadło i "One Kiss" Calvina Harrisa, Duy Lipy to - według ZPAV - najczęściej grane w drugiej połowie lipca piosenki w stacjach radiowych. W pierwszej "10" znalazła się też Sylwia Grzeszczak i Liber.

Dawid Podsiadło przeżywa swój come back. Po zawieszeniu działalności piosenkarz wrócił na rynek w wielkim stylu. "Małomiasteczkowy" jest drugim najpopularniejszym utworem granym przez polskie stacje radiowe. Utwór zadebiutował też za oceanem na Top 15, liście przebojów polonijnego Wietrznego radia w Chicago. Zapowiadana na wrzesień nowy album Podsiadły może szybko stać się kolejną złotą płytą tego wykonawcy.


W pierwszej dziesiątce najczęściej granych utworów znalazła się jeszcze jednak polska piosenka: "Dobre Myśli" Sylwii Grzeszczak wspieranej przez Libera.


Na 14. miejscu zestawienia znalazł się utwór "Początek" zaśpiewany przez Korteza, Zalewskiego i Podsiadłę w cyklu Męskie Granie. Pierwszą dwudziestkę zamyka zespół Wilki i jego ostatni singiel "Na Krawędzi Życia". (PAP Life)


zig/ jbr/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.