PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


08.08.2018, 12:12  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Krzysztof Cugowski i Zespół Mistrzów


Były wokalista Budki Suflera Krzysztof Cugowski ma nową grupę. Muzycy nazwali się Zespół Mistrzów. "Lepszych już nie ma" - zapewnia lider formacji.

"Jacek Królik, wirtuoz gitary, współzałożyciel grup Chłopcy z Placu Broni, Brathanki, występował również w zespołach Lombard i Tilt; Robert Kubiszyn najlepszy basista nie tylko w Polsce, ale i w Europie; na perkusji Cezary Konrad, muzyk jazzowy, kompozytor i aranżer oraz na klawiszach Tomasz Kałwak, wykładowca Akademii Muzycznej w Katowicach" - przedstawia Cugowski swoich muzyków.


"Zakończyłem współpracę z moimi synami - Piotrem i Wojciechem, czas było ruszyć własną drogą i stąd Zespół Mistrzów" - opowiada PAP Life Krzysztof Cugowski. Dodaje, że na koncertach formacja gra elektrycznie, akustycznie albo w składach duet czy trio.


Najbliższy koncert Cugowski i jego nowa formacja zagrają 19 sierpnia w Kozich Głowach. (PAP Life)


zig/ jbr/


Załączniki
WARSZAWA SYLWESTER STADION NARODOWY
Warszawa 31.12.2014 Występ Krzysztofa Cugowskiego z zespołem Budka Suflera podczas nocy sylwestrowej na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie. (obm/soa) PAP/Marcin Obara ***Zdjęcie do depeszy PAP pt. Tłumy Warszawiaków bawiły się na sylwestrze na Stadionie Narodowym***

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.