PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


04.04.2019, 21:21  Moda
wstecz

Florystka Meghan Markle tworzy linię akcesoriów ślubnych


O tym, że koneksje z Meghan Markle mogą przynieść zyski, wiedzą wszyscy. Efekt Meghan działa równie dobrze jak efekt Kate przed laty. Na pomysł wypromowania swej marki wpadła florystka księżnej Sussex, Philippa Craddock, tworząc kolekcję ślubnych akcesoriów.

Philippa Craddock, florystka ślubna, która była odpowiedzialna za dekoracje kwiatowe podczas ślubu Meghan Markle z księciem Harrym, właśnie uruchomiła swoją linię akcesoriów ślubnych, w tym wianków i stroików na głowę. Dobrą rekomendacją jest praca dla dworu, zwłaszcza w dniu królewskiego ślubu...


To wiadomość, która zachwyci wszystkie panie marzące o ślubie księżniczki. Nie mogąc poślubić księcia Harry'ego (już zajętego), mogą teraz pocieszyć się, sięgając po swoją część magii, dzięki nowym akcesoriom pochodzącym ze słynnej już kwiaciarni.


Philippa Craddock właśnie wypuściła na rynek pierwszą linię akcesoriów ślubnych na wiosnę 2019 roku. To jej zawdzięczamy bukiet z konwalii i jaśminu księżnej Sussex, pasujący do kwiecistego łuku, który powitał młodą parę na schodach kaplicy św. Jerzego w Windsorze.


Rozpoczynając swą działalność dziesięć lat temu i pracując dla prestiżowych klientów, takich jak Victoria & Albert Museum w Londynie oraz projektantów jak Alexander McQueen i Christian Dior, florystka opracowała i stworzyła równie bukoliczną kolekcję dla przyszłych narzeczonych.


Wiśniowe kwiaty, olbrzymie dalie, delikatne maki... To prawdziwie angielski ogród, który pojawia się na opaskach i warkoczach. Kolekcja została wykonana przez najlepszych rzemieślników z Londynu. Zaprojektowane z jedwabiu, lnu i bawełny, sztuczne kwiaty wydają się bardziej realne niż te żywe. I dodadzą uroku każdej sukni ślubnej. Kolekcja jest w zasięgu ręki tych panien, które są gotowe zapłacić minimum 183 euro.


Wyobrażamy sobie na przykład opaskę z różanych kwiatów, która pasuje do sukni w stylu vintage z haftu angielskiego lub hortensje wplecione w warkocz do kreacji w stylu boho. A może być bardziej odważną i wybrać bukiet w odcieniach czerwieni? Wszak na ślubie nic nie może być zbyt piękne, zdaje się mówić kolekcja Philippy Craddock. (PAP Life)


dki/ jbr/


(lefigaro.fr)


Załączniki
BRITAIN CHELSEA FLOWER SHOW
epa06754347 Official florist of Britain's Prince Harry and Meghan Markle's royal wedding, Philippa Craddock smiles during the press day of the RHS Chelsea Flower Show in London, Britain, 21 May 2018. The RHS Chelsea Flower Show is a garden show held for five days by the Royal Horticultural Society in the grounds of the Royal Hospital Chelsea in Chelsea, London. It has been been held at since 1912 and runs this year from 22 May to 26 May 2018. EPA/FACUNDO ARRIZABALAGA Dostawca: PAP/EPA.

Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.