PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


13.01.2020, 11:11  Rozmaitości  Kultura i rozrywka
wstecz

Nicholas Hoult zagra w nowej odsłonie "Mission: Impossible" (korekta)


Do obsady filmu "Mission: Impossible 7" dołączył brytyjski aktor Nicholas Hoult. Jest znany z ról w filmach "Mad Max: Na drodze gniewu" oraz "Tolkien", a także z tego, że uchodzi za jednego z najseksowniejszych młodych gwiazdorów Hollywood.

W dzieciństwie Nicholas Hoult grał na puzonie i śpiewał w chórze. O tym, że zainteresował się aktorstwem, zadecydował przypadek. Kiedy Nicholas miał trzy lata, poszedł z matką do teatru. Siedzącego na widowni chłopca zauważył dyrektor tej placówki i zaproponował mu rolę w kolejnym przedstawieniu. Potem Hoult pracował głównie w telewizji, a przełomem w jego karierze okazała się rola w filmie "Był sobie chłopiec", w którym zagrał obok samego Hugh Granta.


Fanom komiksowego kina aktor znany jest z ostatnich filmów o X-Menach, w których wcielał się w Bestię. Teraz jego talent będą mogli podziwiać miłośnicy kina akcji, bo Nicholas zagra w nowej odsłonie kultowej serii "Mission: Impossible". Szczegóły na temat postaci, w którą się wcieli, nie są na razie znane, ale ponoć ma to być czarny charakter.


"Powiedz, @nicholashoult, chcesz wzniecić małe piekło?" zapytał aktora na Instagramie reżyser Christopher McQuarrie. "Uwielbiam. Ale po co się zatrzymywać?" - odpowiedział Nicholas.


Właśnie McQuarrie bedzie odpowiedzialny za reżyserię siódmej i ósmej części "Mission: Impossible". Do obu tych filmów napisze też scenariusz. Poprzednie filmy z tej serii zarobiły łącznie 3,57 miliarda dolarów na całym świecie. (PAP Life)


zig/ gra/


(variety)Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.