PAP life
Użytkownik:
Hasło:
Kontakt z redakcją


12.02.2020, 22:22  Rozmaitości
wstecz

Zanim zostaniesz właścicielem klubu, sprawdź się na symulatorze


"Disco Simulator" jest wymyślony i zaprojektowany dla tych, którzy zastanawiają się, czy chcieliby (i mogli) rzucić wszystko i zająć się prowadzeniem klubu. Taki symulator pozwala sprawdzić swoje umiejętności i ewentualnie ostrzec przyszłego właściciela klubu przed stratą czasu i pieniędzy.

"Grasz rolę właściciela i menedżera klubu muzycznego. Kup sprzęt, nagłośnienie, oświetlenie i zdecyduj o wyglądzie swojego klubu. Zarabiaj na imprezowiczach i baw się z nimi!", zachęca opis na najpopularniejszej platformie dla graczy Steam. Zakres zadań do wykonania jest niemały. Trzeba nie tylko zadbać o wyposażenie lokalu, także zatrudnić odpowiedni personel, począwszy od ochrony, po sprzątaczki. Do tego - pilnować budżetu oraz strzec klubu przed dilerami narkotyków. I oczywiście zagrać najlepszą muzykę w mieście!


Gra pojawi się na rynku już wkrótce, kolejna będzie dotyczyła branży fashion i projektowania ubrań.


Disco Simulator podobnie jak znakomita większość symulatorów, został wyprodukowany w Polsce. Jesteśmy niemal monopolistami na rynku zagranicznym. Jeszcze w zeszłym roku Polska wiodła prym w produkcji. (PAP Life)


pba/ moc/Copyright © PAP SA 2012 Materiały redakcyjne, fotografie, grafy, zdjęcia i pliki wideo pochodzące z serwisów PAP stanowią element baz danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A z siedzibą w Warszawie, i chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Z zastrzeżeniem przewidzianych przez przepisy prawa wyjątków, w szczególności dozwolonego użytku osobistego, ich wykorzystywanie dozwolone jest jedynie po zawarciu stosownej umowy licencyjnej. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.